یووی کلا, وبسایت فروشگاهی مرکز خدمات الکترونیک یووی
با بهره گیری از توان مهندسان داخلی جهت ارائه خدمات در زمینه برق و الکترونیک و کامپیوتر, خدمات الکترونیک یووی پس از تجربه فروش سنتی تصمیم گرفت تا فعالیت خود را از طریق فروش اینترنتی و بر بستر وبسایت فروشگاهی راه اندازی نماید.
با وجود اینکه کار کردن در زمینه کالای دیجیتال کارکرده دشواری های خاص خود را دارد اما مرکز خدمات الکترونیک یووی با بهره گیری از تجربیات سالهای گذشته و استفاده از ایده های نوین تصمیم گرفته تا بزرگترین فروشگاه اینترنتی کالای دیجیتال کارکرده را راه اندازی نماید و برخلاف بسیاری از فروشگاههای معمول, بخش مجزایی جهت خرید کالای کارکرده مشتریان وجود دارد که تمامی هم میهنان میتوانند کالای خود را با ارائه به دفتر وبسایت به ما بفروشند و پس از تست و تایید بخش فنی مبلغ مورد توافق را دریافت نمایند.
تمامی کالاهایی که در یووی کلا (وبسایت مرکز خدمات الکترونیک یووی) عرضه میشوند دارای 7  روز ضمانت بازگشت وجه در صورت انصراف از خرید میباشند. با وجود اینکه تمامی کالاها با مشخصات و جزئیات در قسمت توضیحات وبسایت درج شده اند, مشتریان محترم میتوانند هرگونه سوالی را از طریق تماس تلفنی و یا از طریق شبکه های مجازی ( رجوع شود به بخش ارتباط با ما) با بخش پشتیبانی در میان بگذارند و دوستان ما در یووی کلا در اسرع وقت به سوالات رسیدگی خواهند کرد.
تمامی کالاهایی که در یووی کلا به فروش میرسند, با رعایت ضوابط گارانتی, دارای یکماه ضمانت تعویض میباشند.
در یووی کلا تماما تلاش شده است تا اعتمادسازی بطور کامل به انجام برسد و با وجود نماد اعتماد الکترونیک بعنوان مجوز صلاحیت, با ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی درصدد هستیم تا مجموعه جامعی از زنجیره فروشنده-کالای سالم-خریداد-رضایت را با همکاری همه تشکیل دهیم.